Selle hooaja plaanid

hooaja plaanid
Kes on mind pikalt jälginud, teavad, et kõik algas siirast ideest jagada Kreetast oma kogemusi ja elamusi, mitte lihtsalt infot. Selleks on olemas Google ja Vikipeedia.
Olen alati tegelenud sellega, mis mind päriselt huvitab. Sest nii on aus. Nii ka selle blogiga, millest eelmine aasta sündis nii loomulikult yllatavkreeta.ee e-pood. Kõik tänu sellele, et paljud teist küsisid pidevalt, kuidas Eestisse Kreeta tooteid saada. Ja nüüd on need kodumaal olemas - täna tellid, paari päeva pärast on päikesesaare pärlid sinu valitud pakiautomaadis. Tooted olid valitud minu kogemuste ja tunnetuse järgi. Mis tähendab, et kasutan neid igapäevaelus ise. Oliiviõli, maitsetaimed ja teed, käsitööseebid oliiviõlist, holistiline kosmeetika ja tooted oliivipuidust.

E-pood toimib ilusti ja Kreeta maitsete fännide arv aina kasvab. Gurmaanide lemmik "Vassilakis Estate" oliiviõli on saadaval isegi Tallinna ja Tartu Kaubamajas.

Ideed aga otsa ei saa ja mina muudkui liigun oma huvide suunas. Täna on minu fookuses energiapraktikad ja enda sisse pööratud tähelepanu kontseptsioon, mis on toonud minu ellu suured muutused. Energiapraktikat nimetan ise "Kooskõla eluga" - igapäevaselt töötan sellega enda, pereliikmete ja klientidega, kuid siin blogis pole sellest kunagi rääkinud.

Kuidas see üldse Kreetaga seotud on?

Loe järgmises postituses ;) 

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

kreeta ema
Emaduse rõõm

Järgmine

kreeta energia
Kreeta energia, mis toimub Sinu heaks

Jaga seda artiklit