Emaduse rõõm

kreeta ema
Milline ilus ja võimas sõna - EMA! Selle kõla teeb südame soojaks ja rõõmsaks. Olgu ema füüsiliselt kaugel või lähedal, vahet pole. Sest tema energia on meie rakkudes. Ja see tähendab, et ema on alati meiega, iga hetk.
Kui mul veel lapsi polnud, oli mul emasse teatud suhtumine ja isegi arvamus. Nüüd on kõik hoopis teistmoodi... Puhas, tingimusteta armastus. Ja lõputu tänulikkus. Sest tänu emale saan ma sel planeedil elada. Tänu emale saan reisida ja teha asju, mis mind rõõmustavad. Saan kohtuda inimestega, kellega on hea olla. Saan nautida maitsvat toitu, imetleda päikeseloojanguid... olla loov ja tegus,õppida. Eksida ja komistada, püsti tõusta ja edasi minna.

Mõelda vaid... Ainult emal on nii võimas energia - tuua eimillestki MIDAGI siia maailma, kandes seda tervet 9 kuud. Ema on Looja ja elutooja. Ema on kõige algus...

Emake Maa, Emake Loodus ja... minu tunnetuse järgi on ka Kreetal suur ja võimas Ema energia.

Ema olla pole vahel kerge, kuid see on üks parimatest asjadest, mis on minuga elus juhtunud. Kogemus, mis meenutab iga hetk, et oskan, suudan, saan hakkama, usaldan... Usaldan seda elu täielikult, mis iganes ka ei juhtuks. Sest tean sisemiselt, et kui mulle on antud jõudu, et emaks saada, on ka jõudu, et meelitada oma ellu kõik, mis on selles hetkes parim. Ja nii see toimibki.

Mis on parim sinu ema jaoks? Loomulikult sinu tähelepanu. Milline ilus eestikeelne sõna: tähele+panu. Tunnetad?

Õnnitlen kõiki emasid saabuva emadepäeva puhul ja kallistan Kreeta päikesesoojusega! Olgu emadepäev (ja iga päev) selline, nagu sa ise endale soovid!
Sest keegi peale sinu ei teagi, mis on sinu jaoks parim. Eks?

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

holistiline kosmeetika
Kreeta apelsinid

Järgmine

hooaja plaanid
Selle hooaja plaanid

Jaga seda artiklit