AEOLIS kreeka nahahooldustooted

Aeolis - inspired by the charisma of the Aegean Sea
Sorteeri:
Otsing:
apelsinihõnguline kehapiim
Värskendav kehapiim ORANGE, 200ml
11,50 €
UUS!
kehakreem viigimarjaga, laimiga, Dictamusega
Viigimarja, laimi ja Kreeta Dictamusega
vananemisvastane silmakreem
Vähendab "varesejalgu" ja peeneid joonekesi

Aeolis kingib Sulle kreeka loodusest inspireeritud ilukunsti, pakkudes tervislikku nahahooldust ilma tarbetute koostisaineteta. Iga toode pakub Kreeka fännidele äratundmisrõõmu: puuviljad, maitsetaimed, eri puude lehed… Kõik need lummavad lõhnad, mis hõljuvad Kreeka meredel, mägedes, aasadel… 


Aeolis nahahooldustooted on tasakaalustatud tekstuuriga ning imenduvad kohe, pakkudes ehedat loodusteraapiat nii nahale kui hingele läbi kreekalike aroomide.

 

Aeolise nahahooldustooted on loodud kohalike taimeteadlaste ja enam kui 30-aastase teadusliku laboripõhise kogemuste põhjal. Koostised, mis on nahale tõeliselt kasulikud ning teraapilised, ilma kahjulike aineteta. Tõhusalt kaitstud, nooruslik ja terve nahk on Aeolis brändi fookuses. 


Keskkonnasõbralik kreeka bränd, mis pakub puhast looduslikku koostist, vältides selliseid kahjulikke aineid nagu: tehisvärvid, sünteetilised värvained, geneetiliselt muundatud ained, parabeenid, vaseliin, parafiinivaha, SLS-id, SLES-id, etanoolamiinid, mineraalõlid, loomsed kõrvalsaadused.

 

Aeolis toodete koostisosadest saad põhjalikult lugeda siin: aeolisskincare.com