Üllatav Kreeta: Charisma Extra Virgin oliiviõli

Alates 1500ml oliiviõli on metallpurgis kergesti valatava düüsi ja keeratava korgiga.

CHARISMA
ekstra väärisoliiviõli (esimene külmpress)

Rahva lemmik!
Happesus: < 0,4%
Maitse: tasakaalustatud, rikkalik, küps, kergelt taimne.

Charisma - oliiviõli, mis on vallutanud paljude inimeste südamed eri riikides. Kerge ja mõnus, ilma tugeva maitse ega aroomita. Samas on selles oliiviõlis midagi kirjeldamatut, mis selle eriliseks teeb. Järelmaitse? Soe tunne? Või hoopis kõhule pai? See miski ongi Charisma salapära. Tegu on skandinaavlaste lemmikuks saanud universaalse oliiviõliga, mis sobib kasutamiseks nii värskena kui kokkamiseks, küpsetamiseks, hautamiseks. Ehk premium kvaliteeti igapäevane oliiviõli, mida on mõistlik varuda suuremas koguses.

Kuldmedal aastal 2015 "Maailma Parimad Oliiviõlid" võistlusel New Yorgis, kuldmedal aastal 2022 rahvusvahelisel Terraolivo võistlusel (Iisrael).

Lisa ostukorvi


Meelelised elamused aastaringselt – võimalus kogeda nelja aastaaega kodust lahkumata
Autor: Kreeta fänn ja lõhnakoolitaja
 Inna Sidoruk
 www.lohnakas.ee

Neli pudelit, neli õli, neli aastaaega, piisavalt erinevad ja parajalt sarnased, et kogeda äratundmisrõõmu.

CHARISMA - SÜGIS
Minu jaoks midagi kirjeldamatut on sügises! Selles miskis, mis ongi Charisma nn salapära, leidsin mina midagi, mis teeb minu jaoks eriliseks sügise. Ainulaadne, rikkalik, eriline, isikupärane. See ongi sügis oma kordumatus lõhnakuues: mahedalt maine ja rikkalik. Loodus vahetab värvi: roheline asendub kollase ja pruuniga. Puud lasevad lehtedel minna, et kevadel uued lehed saaksid tulla. Kerge ja mõnus. Kõik on tasakaalus. Aeg, mil tunned rahulolu sellest, mis Sul on ja kus Sa parajasti oled. Lihtsalt oled. Juba nimetuses endas peitub salasõnum.

Charisma – vaieldamatult ja veenvalt atraktiivne ja inspireeriv. Karismaatilisus on ju “eriline isiku omadus või oskus, mis võimaldab mõjutada või inspireerida suurt hulka inimesi” või “loomupärane omadus, mis inspireerib suurt entusiasmi ja pühendumust”. Võib-olla just sellepärast on antud oliiviõli vallutanud paljude inimeste südamed eri riikides? Siddharta olevat öelnud: "Tervis on kõige väärtuslikum omand ja rahulolu kõige suurem rikkus." Raudselt kui laual on nii karismaatiline õli!

Mõtted keerlevad vaid selle ümber – kui hea on teadvustada, et meil on neli aastaaega ja meil on kuldne ja kordumatu sügis!

Seotud tooted

Üllatav Kreeta kinkekomplekt
Suurepärane kingiidee!
tüüminai-mee palsamikreem
Tüümiani-mee palsamikreem 250ml
9,76 €
Vassilakis´e uudistoode