V Organic Extra Virgin oliiviõli
Meelelised elamused aastaringselt – võimalus kogeda nelja aastaaega kodust lahkumata
Autor: Kreeta fänn ja lõhnakoolitaja
 Inna Sidoruk
 www.lohnakas.ee

Neli pudelit, neli õli, neli aastaaega, piisavalt erinevad ja parajalt sarnased, et kogeda äratundmisrõõmu.

VEE ORGANIC - TALV
Lumehelbeke Juhan Liiv Lumehelbeke tasa, tasa liugleb aknale, tasa… tasa… Nagu viibiks ta tasa, tasa, mõtles tulles ka: tasa, tasa! Miks nii tuksud, rind? Tasa, tasa! Rahu otsib sind - tasa, tasa… Talvel pole nii teravat lõhna nagu teistel aastaaegadel: loodus magab ja uni on vaikne protsess, mis ei nõua aktiivset liikumist, mistõttu muutuvad looduse lõhnad vaevu hoomatavaks ja peeneks, kuid seda teravamalt on nende taustal tunda kõiki teisi lõhnu.

Talvel me ei tunne lõhnu nii eredalt veel seetõttu, et lõhnamolekulid liiguvad õhus aeglasemalt, kuid anna aega või võta aeg maha, kumb rohkem kõnetab. Hinga rahulikult sisse ja avasta lõhnavaba kargus – puhas oliiviõli lõhn, mis on laetud suvise päikesesoojuse, emotsioonide ja energiaga.

Pehme ja kerge puudutus nagu taevast langeval lumehelbel, särav ja helk järelmaitse nagu krõbeda pakasega jäälilledel aknal, õrnalt õlise tekstuuriga Vee.

V (VEE) ORGANIC ekstra väärisoliiviõli
(esimene külmpress) 

V - veganite lemmik!
Happesus: < 0,4%
Maitse: rikkalik, tasakaalustatud, küps, roheliste lehtede kerge maitsega.

V (Vee) Orgaaniline oliiviõli maalähedaste lõhnade ja maitsetega. Kergelt puuviljase aroomi ja õrna tekstuuriga.

Seda oliiviõli hakkasin rohkem hindama kui olin lapseootel ja veel enam siis kui hakkasin 6-kuusele beebile lisatoitu pakkuma. Kahtlemata on see premium toode ökosõpradele!

Iluhoolduses väljendub V toime eriti rikkalikult. Vahel kasutan seda baasõlina, lisades orgaanilisi eeterlikke õlisid - näiteks massaaži jaoks või näo ja käte hoolduseks.

Mahepõllumajanduslikult kasvatatud oliividest saadud oiiviõli.⠀

Premium toode ökosõpradele!

Kuldmedal aastal 2015 Jeruusalemmas toimuval "TerraOlivo" oliiviõlivõistlusel.

Lisa ostukorvi
Tagasiside: "Just seda oliiviõli kasutasin terve raseduse vältel ning pakkusin tütrele alates 6.elukuust. Meie sõbrannaga nimetame seda "terve kõhu õliks". Seda pudelit nähes tekib mul alati soe tunne. Lapseootus ja ka sünnitus möödusid ilma raskusteta ning venitusmärke polnud. Kasutasin seda õli ka kõhu määrimiseks, et teha beebile pai mitte ainult seest, vaid ka väljast."
Keiry. N 01/2024

Seotud tooted

kreeta oregano
Kreeta oregano
3,99 €
Kreeka köögis ürt NR1!