Üllatav Kreeta: My Olive oil Extra Virgin oliiviõli

MY OLIVE OIL 
ekstra väärisoliiviõli (esimene külmpress) 

Salatifännidele!
Happesus: 0,1-0,3%
Maitse: tasakaalustatud ja küps, puuviljane ja taimne, kergelt terava ja õlise järelmaitsega.

Värskelt niidetud muru lõhn, linnulaul ja paitav päike - imeline Kreeta hilissügis. Maitse, millesse kõik see on nii hästi püütud!  

My Olive Oil on minu meelest loodud salatifännidele!  Mulle just tundub, et see on Vassilakise sarja kõige "õlisem" oliiviõli.

Sobib ideaalselt salatitesse ja suupistete tegemiseks, aga ka valmisroogade maitsestamiseks: pasta, riis, köögiviljaroad ja -supid, kalaroad.
Just seda õli võtame alati kaasa piknikule!

Kuldmedal aaastal 2017 Jeruusalemmas toimuval "TerraOlivo" oliivivõistlusel.

Lisa ostukorvi
Meelelised elamused aastaringselt – võimalus kogeda nelja aastaaega kodust lahkumata
Autor: Kreeta fänn ja lõhnakoolitaja
 Inna Sidoruk
 www.lohnakas.ee

Neli pudelit, neli õli, neli aastaaega, piisavalt erinevad ja parajalt sarnased, et kogeda äratundmisrõõmu.

KEVAD - MY OLIVE OIL

Kohe kui korgi pealt keerasin kandis mind esimene lõhnasõõm talvisest pühapäevast kevadisele aasale! Lilleline, taimne, puuviljane, värske, rohekas kevadine lilleaas! Justkui vaataks pealt, kuidas sulanud lumiselt pinnalt, mida päike on piisavalt soojendanud, hakkavad tärkama esimesed rohututid. Rohelus ja uudsus on märksõnadeks. Tekkinud kujutluspilti kinnitas ka kass, kes tuli uudistama ja keelega korki üle limpsima. Kassid juba ära ei ütle värskest rohelise muru suutäiest ja uudsus nagu magnet tõmbab ligi! Kindlasti väga hea ka kõikidele lihasõpradele.

Kui küsida, miks kevadel õhk lõhnab üldse nii hästi? Siis just sellepärast, et õhus on uudsust, mis äratab meeli! Muutuste lõhnad: puudel avanevad pungad, loodus tärkab. Kergelt on tunda veel lume sulamise lõhna. Lume all kõdunevad putukad, lehed, juured, muru – päikesepaistel hakkavad kõik lõhna eritama. Kevade lõhn on peenem kui udu ja soe kui päikesevalgus. Kevadine päike nii ere ja särav, suus sulavalt soojendav.

Lugedes Albina My Olive Oil kirjeldust Üllatav Kreeta kodulehel “Värskelt niidetud muru lõhn, linnulaul ja paitav päike - imeline Kreeta hilissügis. Maitse, millesse kõik see on nii hästi püütud!” Julgen öelda – Eesti varakevad! Suurepärane võimalus end päikesesaare hilissügisesse viia.

Seotud tooted

kreeka kapriisid, tõnis arnover
Inspireeriv kink endale, sõbrale, kaaslasele!
Kreeka salati maitseaine
3,60 €
Ehtsa Kreeka salati vürts!