Üllatav Kreeta viib puhkuseleTänu 16-aastasele kogemusele Kreeta turismis on Üllatav Kreetal suur rõõm juhatada Sind lemmiksaarele. 
Millal iganes sa Kreetale ka ei suunduks, hoiame sind kursis Kreetal toimuvast aastaringselt:

• Läbi ainsa eestikeelse blogi Kreetast, mis laeb kaasmaalasi päikeseenergiaga aastast 2016
• Läbi uudiskirja
• Läbi FB Kreeta foorumi

Kõikidele Üllatav Kreeta kaudu reisipaketi broneerijatele osutame infotuge enne Kreetale minekut ja terve puhkuse vältel. Lisaks varustame kokkupandud juhendiga koos näidismarsruutidega.

ツ Valides reisiteenuse Üllatav Kreeta kaudu, saad põhjalikke personaalseid soovitusi Kreetal elavalt eestlaselt, lähtudes Sinu asukohast ja huvidest.

ツ Üllatav Kreeta pakub eri tüüpi hotelle - nii rannas kui külakestes, nii kuurortlinnades kui neist eemal. Kõik pakutavad hotellid on meie poolt külastatud - selleks, et kindlusega soovitada Sulle parimaid.


Mis on Üllatav Kreeta reisipakett? 

See on maksimaalselt pingevaba puhkus Kreetal, mis sisaldab:
 • Majutust Sulle sobivas piirkonnas, lähtuvalt Sinu eelistustest ja eelarvest;
 • Otselende Tallinnast Heraklioni ja tagasi;
 • Transfeere Heraklioni lennujaamast Sinu hotelli ja tagasi
 • Personaalset infotuge enne reisile minekut ja terve puhkuse vältel
 • Soovitusi ja vihjeid lähtudes Sinu soovidest;
 • Põhjalikku eestikeelset juhendit saare avastamiseks;
 • Näidismarsruute juhul, kui rendid autot.
Üllatav Kreeta reisipaketi ostuga ei kohaldu teenustasu, see on iga meie kliendile TASUTA. Reisid on korraldatud litsentseeritud reisioperaatorite poolt: Coral Travel Estonia, Itaka, Join Up! 


UUDIS!
 
Sul on võimalus  näha, kogeda, maitsta ka  Albaaniat! 
See on minu abikaasa kodumaa, ning mina olen selle imelise rahvaga seotud juba 16 aastat. 

Saada palun oma päring:
 • Mitmekesi plaanid reisi
 • Kaasareisivate laste vanused
 • Eelistused majutuse osas
 • Ootused puhkuselt 
 • Umbkaudne eelarve
Anname endast parima, et leida just Sulle sobiva lahenduse!

Email again:

 Tähtis on igas hetkes kohal olla! :) 


Teie palsam hingele:


"Kui ma kunagi Kreetale plaanin tulla, siis kindlasti teie kaudu. Nii võrratut asja ajate ja kui hästi!!"
Maigrit 04/2024

"Pool minust jääb Kreetale, aitäh armas Albina."
Marit 10/2023

"Aitäh, nautisime väga puhkust."
Kärt perega 10/2023

"Oleme ilusti Hersonissose hotell Marises, see on super! Hotell on ilusam ja mõnusam, kui sai oodatud, toidud väga rikkalikud ja maitsvad! Lapsega reisimiseks on kõik mõnusalt käe-jala juures. Täname südamest hea soovituse eest, ise naljalt siis poleks sattunud."
Brita, Alvar ja Aron  10/2023


"Meil oli väga tore reis :) Nii-nii kahju on ära minna. Räägime juba sellest, et vaja siia ikka tagasi tulla. Et ikka eriti raske minek oleks, siis on kodus antud nädalavahetuseks tormihoiatus. Lund/lörtsi/vihma/tuul kuni 30 m/s, elektri kadu ja praamiliikluse häirumist. Lapsed jäid super rahule. Nutavad, et peab juba koju minema, tahaks ikka kauem olla soojas ja veel ujuda/ujuda/ujuda. Tõesti kahju on minna.
Tundub, et peame ikka tagasi jälle tulema :) "
Maarja-Liis perega 10/2023


"Olen mõtetes imelisel Kreeta saarel, ilmaga väga vedas, sain soojas meres mõnusalt ujuda, kuulata rannas rahustavat merekohinat, vaatan Kreetal tehtud fotosid ning loodan järgmine aasta saarele tagasi tulla, palju jäi veel nägemata, kahjuks Teie organiseeritud ekskursioon jäi ka ära.
Palun öelge minu poolt südamlikud tänusõnad Thalia deco City & Beach hotelli väga südamlikule ja hoolivale omanikule."
Marika 09/2023


"Olen väga tänulik, et leidsite oma pere ja paljude tegemiste kõrvalt aega minuga kohtumiseks. Teiega tutvuda ja kohtuda oli imeliselt mõnus. Soovin, et seda posutiivsust, südamlikkust ja energiat, mis Teist kiirgab jätkuks veel väga kauaks. Uute kohtumisteni." 
Marika 09/2023
 

"Täname südamest imeilusa reisi eest! Kreeta pakub uskumatuid maitseelamusi, nii rōōmsameelseid inimesi ja imeilusat ilma. Meie reis möödus väga mōnusalt. Koju vōtame selle siiruse, lahkuse ja naerusuise ilme. Aitäh kōige abi, toetuse ja soovituste eest!"
Kätlin ja Janno 09/2023

"Meie imeline Kreeta reis sai kahjuks juba läbi ja tahaksin tänada Albinat, kes aitas ja oli koguaeg suureks abiks ja toeks meie suurele seltskonnale. Kuna tegu oli juubelireisiga ja sellepärast ehk seekord teistmoodi, siis saime palju inspiratsiooni ja nõuandeid, kus-kuidas-miks. Albina - Sa oled imeline inimene ja suur aitäh Sulle kõige eest!"
Marje 08/2023


"Tahaksime kogu perega sind veelkord kogu südamest tänada. Kreeta on meie südames nüüd sügaval ja ei kao sealt kuskile. Saime ju tänu sinule seda ehedat Kreeta külaelu, loodust ja neid mägiteid ei unusta kunagi. Aitäh! Aga juba praegu tunneme Kreetast puudust. Siin on hetkel nagu november. Vihma sajab, tuuline, õunapuu ja ploomipuu alused on õunu ja ploome täis. Sooja napp 16 kraadi."
Margus perega 08/2023


"Puhkus sujus vaatamata suurele kuumusele hästi. Viimased paar päeva oli juba päris ok temperatuur. Ei mäletagi millal viimati nii mõnusas merevees sai ujutud. Ma suht külmavares muidu ses suhtes. Koju ka jõudsime kenasti. Suured tänud info eest, sellest oli palju abi. Arvan, et see ei jäänud viimaseks Kreeta külastuseks."
Eve 07/2023

"Puhkus oli väga mõnus ja eriti äge oli viimane päev. Leidsime hotelli lähedal ägeda ujumiskoha ja saime isegi kalju servalt vette hüpata (6-7m kõrguselt). Koju sõit läks ka hästi ja tänaseks oleme juba tagasi töölainel :)  Aitäh ja järgmise korrani!"
Kairi ja Tanel 07/2023


"Hotell ja liivane rand on super. Oleme seigelnud Rethymnos ja Chanias ja seilanud Kournase järvel. Õnnestus näha ka kilpkonna. Pool puhkust veel ees. Aitäh soovituste eest."
Evelin 06/2023


"Tegelikult hakkas Kristin jälgima Üllatav Kreeta kontot juba eelmine suvi ja unistama sinna reisimisest, seega üllatus ja elevus oli suur, kui Kristiina kaudu uuritud võimalik Kreeta reisi vastus tuli just Üllatava Kreeta poolt! Täname unistuse teoks tegemise eest ja aastaringse inspiratsiooni eest!
Õnnelikud Kirsi, Kristin ja Karl 06/2023


"Meil läinud kõik päevad kenasti ja sisukalt. Oma hotelli basseini polegi veel jõudnud. Täna käisime dziipidega lõppsihtpunktiga Tripiti Lentas rannas, kloostris jm. Väga meeldis. Ja muidugi kitsed-kitsed-kitsed! Üliägedad :) "
Maige 06/2023


"Meie siiras tänu kuulub Üllatav Kreetale, kes tegi meile põhjaliku inimekirja kohtadest, mida Kreetal avastada, soovitas, millist hotelli valida, milliseid söögikohti külastada. Ja mitte ainult.. Ta oli alati olemas kui meil tekkis küsimusi. Imeline viis reisimiseks ja seda ERITI lastega peredele!"
Egle 05/2023


"Suured tänud teile, te olete nii ägedad naised. Toimetate nii hästi ja kõik on mega arusaadav ja meeletu vastutulelikkus on teie hinges. Suure südamega olete."
Kairi 05/2023


"Saime oma kaks päeva autoseiklust tehtud. Elus ja terved tagasi, isegi auto terve. Esimene päev oli küll veidi šokeeriv just need kitsad tänavad ja mäed aga täna olime juba osavamad ja nii ilus on ikka siin."
Katrin ja Margus 05/2023


"Suur aitäh ülimalt põhjaliku reisikava ja soovituste eest. Meil on olnud ääretult põnev! Me juba Saaremaal, kõik laabus suurepäraselt! Hea, et neid palavaid ilmasid oli ainult 1!! :) "
Mait perega 05/2023


"Täname väga soovituste eest, väga äge on olnud. Sõitsime Lerapetrast otse teed pidi Kritsa külla, see oli elamus, autentne Kreeta on ilus. Homme plaanime siis Heraklionis käia ja seal ümbruses ringi vaadata. Soovitusi selleks ootame väga. Suured tänud veelkord."
Perekond Uibo 05/2023


"Kui soovite puhata Kreetal ja igatsete personaalset nõustamist ja sooja vastuvõttu, siis soovitan väga Üllatav Kreeta naiskonda."
Sirle 10/2022


"Oleme siiani Sinu soovitatud kohti külatanud ja see oli võrratu! Tänud veelkord kõige eest, et abiks ja toeks olid meile!"
Reiko 09/2022