Üllatav Kreeta viib puhkusele!Tänu 13-aastasele kogemusele Kreeta turismis on Üllatav Kreetal suur rõõm juhatada Sind lemmiksaarele alates septembrist 2022.  Millal iganes sa Kreetale ka ei suunduks, hoiame sind kursis Kreetal toimuvast aastaringselt:

• Läbi ainsa eestikeelse blogi Kreetast, mis laeb kaasmaalasi päikeseenergiaga aastast 2016
• Läbi uudiskirja
• Läbi FB Kreeta foorumi

Kõikidele Üllatav Kreeta kaudu reisipaketi broneerijatele osutame infotuge enne Kreetale minekut ja terve puhkuse vältel. Lisaks varustame kokkupandud juhendiga koos näidismarsruutidega.

ツ Valides reisiteenuse Üllatav Kreeta kaudu, saad põhjalikke personaalseid soovitusi Kreetal elavalt eestlaselt, lähtudes Sinu asukohast ja huvidest.

ツ Üllatav Kreeta pakub eri tüüpi hotelle - nii rannas kui külakestes, nii kuurortlinnades kui neist eemal. Kõik pakutavad hotellid on meie poolt külastatud - selleks, et kindlusega soovitada Sulle parimaid.

ツ  Kui soovid enne reisile minekut midagi erilist planeerida, võta julgelt ühendust. Näiteks fotograafi teenuseid tuleb kindlasti varakult broneerida, samuti pulma- või kihlustseremooniate korraldamine on aeganõudev ning iga detail on vaja läbi arutada ja üle kinnitada. Kreeta pakub palju võimalusi põnevaks ajaveetmiseks - nii romantikat kui ka midagi huvitavat tervele perele.
Saada palun oma päring:
  • Mitmekesi plaanid reisi
  • Kaasareisivate laste vanused
  • Eelistused majutuse osas
  • Ootused puhkuselt 
  • Umbkaudne eelarve
Anname endast parima, et leida just Sulle sobiva lahenduse!

Email again:
Piltide seeria: Kreeta fännilt Mari Arnoverilt


Tagasiside


"Meie siiras tänu kuulub Üllatav Kreetale, kes tegi meile põhjaliku inimekirja kohtadest, mida Kreetal avastada, soovitas, millist hotelli valida, milliseid söögikohti külastada. Ja mitte ainult.. Ta oli alati olemas kui meil tekkis küsimusi. Imeline viis reisimiseks ja seda ERITI lastega peredele!"
Egle 05/2023

"Suured tänud teile, te olete nii ägedad naised. Toimetate nii hästi ja kõik on mega arusaadav ja meeletu vastutulelikkus on teie hinges. Suure südamega olete."
Kairi 05/2023

"Saime oma kaks päeva autoseiklust tehtud. Elus ja terved tagasi, isegi auto terve. Esimene päev oli küll veidi šokeeriv just need kitsad tänavad ja mäed aga täna olime juba osavamad ja nii ilus on ikka siin."
Katrin ja Margus 05/2023

"Suur aitäh ülimalt põhjaliku reisikava ja soovituste eest. Meil on olnud ääretult põnev! Me juba Saaremaal, kõik laabus suurepäraselt! Hea, et neid palavaid ilmasid oli ainult 1!! :) "
Mait perega 05/2023

"Täname väga soovituste eest, väga äge on olnud. Sõitsime Lerapetrast otse teed pidi Kritsa külla, see oli elamus, autentne Kreeta on ilus. Homme plaanime siis Heraklionis käia ja seal ümbruses ringi vaadata. Soovitusi selleks ootame väga. Suured tänud veelkord."
Perekond Uibo 05/2023

"Oleme siiani Sinu soovitatud kohti külatanud ja see oli võrratu! Tänud veelkord kõige eest, et abiks ja toeks olid meile!"
Reiko 09/2022

"Kui soovite puhata Kreetal ja igatsete personaalset nõustamist ja sooja vastuvõttu, siis soovitan väga Üllatav Kreeta naiskonda."
Sirle 10/22