Sorteeri:
Otsing:
Teie palsam hingele:

"Ma ei ole päris ausalt niii mõnusa iseloomuga õlisid saanud proovida. Aitäh selle elamuse eest! Ja mu kõht on tegelikult õlide suhtes valiv, aga need õlid tegid küll suure pai. Uskumatu. Nii õnnelik ja tänulik!! Kui ma pakki avasin ja neid pudeleid nägin, siis esimene asi mis ma mõtlesin oligi see, et milline luxury! Tõeliselt kaunites pudlelites nad kõik."

Maigrit 03/24


"Suve alguses kingiti mulle selline õli: MY OLIVE OIL ekstra väärisoliiviõli.  Super hea õli! Tahtsin tellida Teie kodulehelt nii endale kui ka tütardele, aga kahjuks nägin, et ei ole enam võimalik. Kas tõepoolest? Palun andke mulle teada, kui enam ei ole võimalik. Siis ju hakkan otsima uut. Sest ilma kvaliteetse õlita salat ei ole see...

Õli käes!! Täname nii toreda ja emotsionaalse pakendi eest! Tahaks väga teile Kreetale külla tulla. Aga pean kohe ütlema, et Kreeta saarest ja tema võludest ei tea ma midagi. Oleks tohutult vahva, kui te oleksite meile abiks."

Urve 11/23

"Tellitud pakk jõudis täna koos üllatustega super kiirusel minuni. Nüüd on Kreeta päikest ka Eestimaa sügises ning elan talve üle. Kevadel tuleme taaskord Kreetale kuna tükike südamest jäi sinna maha."

Anne 09/23

"Sain imelise Kreeta paki kätte! Taas need aroomid! Teete hingega tööd, olen väga tänulik!"

Kirbi 06/23

"See on üks toredamaid pakke mis ma saanud olen, sellest kohe oli tunda soojust. Suur suur aitäh teile, mul on nii hea meel, et leidsin teie kodulehte."

Birgit 05/23

"Tere, teate, ega mul muud sõnumit polegi kui, et see kuidas Te oma imelist õli inimesteni toote ja toimetate, on absoluutselt ja geniaalselt tore. Sõna otseses mõttes saadki sa killukese Kreetat omale koju. Kogu selle saare tema ilus, päiksepaistes ja loomulikult maitsetes. See kõik on täpselt nii nagu peab. Suur, suur aitäh selle emotsiooni eest. Õlist rääkimata. Mul on tunne, et me kohtume kindlasti veel. Aitäh ja tänulik"

Tiina-Mari 04/23

"Suur aitäh! Nii armas ja soe tunne tuli kohe kui pakki avasin."
Anu 03/23

"Olen nii rõõmus ja tänulik, et üllatusi täis pakk seekord nii kiiresti minuni jõudis. Mina ei kujuta oma kööki Charisma õlita küll enam mitte, sõltuvast tekitav. Tellin teie tooteid üle aasta. Pakid on lihtsalt nii südamest ilusalt pakitud. Olete võrratud!"
Maria 02/23

"Õli on suurepärane. See väikeses pudelis on lausa sulakuld. Sellega võrreldavat maitset olen oma senises elus kogenud vaid ühe korra - 2011.aastal Itaalias Montopoli lähedal oliivitalus, mille omanikuks olev perekond valmistas õli oma oliividest vanaaegsel meetodil. Aitäh veelkord, kogu südamest!!!"
Anne-Riin 01/23

"Albina oma storydega paelub väga, nii põnev alati lugeda mida ta jälle postitab. Ta teadmised oliiviõlidest head ja harivad".
Aet 12/22

"Sain paki kätte ja süda heldis- nii armas ja nii ruttu tuli. Suur aitähh!!! Ja imearmas kaardike ka veel paki sees!!!!"
Ulvi 11/22

"Suur, suur aitäh kingituse eest. Olen juba mitu aastat selle õli lummuses."
Tiina Piile 11/22
"Armas Üllatav Kreeta, lihtsalt võrratu kuidas oskate kohe soojust ja headust külvata. Suured aitähhid teile meeldiva üllatuse eest."
Kairi 11/22

"Kui soovite puhata Kreetal ja igatsete personaalset nõustamist ja sooja vastuvõttu, siis soovitan väga Üllatav Kreeta naiskonda."
Sirle 10/22

"Sinu postitused ja info Kreeta kohta on nii ilusad, kõnekad, informatiivsed. Sinult on palju õppida, oled heaks mentoriks".
Parimate soovidega, Jana 09/22

"Oleme siiani sinu soovitatud kohtasi külatanud ja võrratu! Tänud veelkord kõige eest, et abiks ja toeks olid meile!!"
Reiko 09/22

"Suur tänu heade toodete eest!!! Olen Kreeta fänn!!! Palun lõkelauda huvitava mustriga sest see läheb fotonatüürmortidele."
Jelena 09/22

"Suur tänu, Albina! Minu esimene tellimus su kodulehelt jõudis kohale. Üleeile hilisõhtul tegin tellimuse ja täna sain kätte. Hakkan kohe mägiteed jooma, et viiruslik hingamisteede jama endast välja saada!"
Pille 05/2022

"Aitäh, Albina. Õli nii armsalt pakitud :) ja niiiii hea. Tellin 2 tk veel, kinkimiseks. Ja aitäh ka nende ülihästi kirjutatud Kreeta lugude eest! Selline tunne tekib, lugedes, et tahaks ise ka sinna minna ☀"
Anne-Riin 02/2022

"Aitäh Üllatav Kreetale, et nii väärt kaupa saan kohe otsetootjalt!
Olen Albina story´de jälgija, nii armsad ja filtriteta tegevused, loodus ja kohe meele teeb rõõmsamaks!"
Aile K. 01/2022

Ma tean, et mu armastus sai alguse sellest, et armusin oliiviõlidesse. Just nendesse õige headesse, värsketesse, orgaanilistesse ja madala happesusega. Pole paremat asja maamuna peal. Võiksin nende kohta koguaeg lugeda ja neid maitsta. Ja kuidas saab mitte neid puid armastada kui tänu neile meil see imeline õli laual on? Lisaks on nad niiiiii ilusad puud! Mu meelest maailma kauneimad!
Leevi N. 12/2021

"Tellisin teie veebipoest 3 oliiviseepi ja õlide kinkekomplekti. Pole ammu nii elevil olnud kellelegi kingi tegemisest. Teen oma kahele õele üllatusesks selle kingi ja lasen neil endil valida, milliseid õlisid kumbki soovib. Kahetsen juba, et oliive ei tellinud, aga tean, et see ei jäänud mu viimaseks tellimuseks. Lisaks tuli pakk väga kiiresti kohale, aitäh!
Loodan südamest, et elu toob mind lähiaastatel Kreetasee ning on võimalus kohtuda ka Teiega! Te jätate väga sooja ja positiivse mulje ning kindlasti on Teilt palju õppida!"
Margit O. 12/2021

"Sain tellitud paki rõõmustavalt kiiresti kätte, aitäh! Maitsesime ise saadud õli. Meile meeldib! Piisavalt maitsekas ja eriline.
Häid pühi!"
Karin H. 12/2021

"Kreetat pole kodus kunagi palju, tellisin päikest juurde. Suured tänud!"
Aigi R. 10/2021

"Enam ei oska kohe ilma selle õlita ollagi ja ema, kes võtab igal hommikul lusikatäie õli, on saanud oma kolesteroolitaseme täiesti korda. aitäh-aitäh."
Merje J. 10/2021

"Nii maitsvad oliivid ja milline hõrgutav lõhn - nii Kreetalik :)
Parimate soovidega, Kairi A. 09/2021


"Suured tänud maitsvate oliiviõlide eest! Soovin jagada 9.a lapse tagasisidet: "Ema, kui sa tegid eelmise oliiviõliga toorsalatit, siis see mulle üldse ei maitsenud. Aga nüüd maitseb toorsalat oliiviõliga!"
Moonika T. 07/2021

"Super lihtsalt! Eestis poes sellesarnast ei müüda. Mul üks pudel juba otsas.. Viisin õele, ühe pudeli kingituseks, täna kolmas õde juba uurib, et nii hea oli, soovib ka osta. Ma arvan, et olen püsiklient nendele õlidele. Väga väga rahul, et tellisin."
Reelika T. 05/2021

"Suur tänu imemaitsva õli eest! Ostsin pudeli enda perele ja teise vennale sünnipäevaks. Ta toitub väga tervislikult ja oli rõõmus õli üle. Kavatsen ka edaspidi oma kallitele inimestele mõttetu ninni-nänni asemel hakata teie õli kinkima, sest tervis on meile väga oluline - eriti praegusel koroonaajal. Suur tänu, et toote meile seda sula kulda koju kätte nüüd, kui reisima ja kohapealt ostma minema ei pääse."
Külliki N. 05/2021

"Mina ostsin My Olive Oil. See on tõepoolest selline õline õli, nagu kirjelduses oli. Samas mulle selle õli pehme maitse väga meedis. Salatisse sobib hästi. Mulle meeldib 1spl oliiviõli segada ka maitsestamata jogurtisse koos marjadega. Võtan tihti ka lihtsalt lusikatäie õli lihtsalt niisama. Mõjub hästi nahale. "
Kristine M. 05/2021

"Väga head oliiviõlid! Ehtsa oliiviõli maitsega. Õli annab roogadele erilise aroomi. Midagi sarnast ei ole veel Eestis maitsta saanud. Selline tunne nagu oledki taas Kreekas!"
Anna G. 05/2021

"Tellisin, sain kätte ja olen väga rahul. Soovitan soojalt. Nüüd on mure murtud ja pea rohkem otsima, kus saaks head oliiviõli."
Svetlana L. 04/2021

"Korralduslik pool oli minu arvates 5+ ja mõned oliivipuu lehed karbis lausa super!"
Tervitustega jahedast Eestist, Kuldar D. 04/2021

"Oliiviõli ära proovitud. Super! Mulle maitselt meeldis V Organic rohkem kui Charisma. Aga super mõlemad! Järgmine kord proovin vast Vassilakis Estate ka ära.
Heli H. 04/2021

"Aitäh nii hea ja kiire teeninduse eest! Õlid on võrratult hea maitsega ja kutsuvad end igal võimalusel kasutama! Suur aitäh, et on võimalus siit Eestist tellida neid päikeselisi maitseid oma kodukööki. Eriti just nüüd, kui Kreetale sõitmine on keeruline."
Gerda L. 04/2021

"Tõepoolest on väga kvaliteetne oliiviõli. Pilt silme ees kohe muutub. Selline tunne, nagu oledki Kreekas! Proovisin poest ostetud xxx oliiviõli järgi ja see maitseb nagu masinaõli :) "
Dana S. 04/2021

"Suured tänud sulle Albina sellise toreda ettevõtmise eest! Sain täna kohe terve sortimendi omale koju, mida pakud imeliselt saarelt. Muidugi pean ka kiitma suurepärast teenindust!"
Karin A. 04/2021

"Soovin tänu avaldada väga hea ja kiire tellimuse täitmise eest! Õli on väga hea, loodan, et jääte ikka tooma seda suurepärast toodet kõigis variantides. Tervitusi Albinale!"
Parimaga, Helle-Helena P. 04/2021

Ekstra-väärisoliiviõli VASSILAKIS


Vassilakis on Kreeta pere, kes on tegelenud oliiviõli tootmisega üle 155 aasta. Maalilises Mirabello regioonis (Lasithi), kus asub nende tootmine, sai aastal 1865 alustatud tolle aja oliiviõli pressist, mis nüüdseks on kohalik vaatamisväärsus.
Tänapäeval, tänu kaasaaegsetele tehnoloogiatele ja keskkonnasäästlikule suhtumisele, on Vassilakise oliiviõlid jõudnud 26 riiki, pälvides rahvusvahelistel võistlustel kõrgeid auhindu.

Tänu viienda põlvkonna  kogemustele jõuavad Sinuni autentsed maitsed Kreetalt, otse Mirabellost.  Puude eest hoolitsetakse suure armastusega ja kogu protsess, alates oliivide korjamisest kuni pudelitesse jõudmiseni toimub ühes kohas. See on äärmiselt oluline - oliiviõli jõuab eestlase lauale otse tootjalt, päikeseliselt Kreeta saarelt! Olen kindel, et nelja oliiviõli seast leiad kindlasti oma lemmiku.

Ühes pudelis on peidus väärtuslikud vitamiinid A, B3, C, E, K; mineraalid naatrium, kaalium, kaltsium, magneesium, fosfor. Oliiviõli peetakse parimaks rikkaliku ja mitmekülgse toitumise allikaks just kasulike rasvhapete pärast. Kõrge polüfenoolide sisaldus aga teeb oliiviõlist kuldaväärt toote, kuna just need toimivad antioksüdantidena ja vähendavad organismis vabade radikaalide kahjustavat toimet. Kõik Vassilakis oliiviõlid on eriti madala happesusega - kuni 0,4%.
 
Üllatav Kreeta soovib, et iga eestimaalane oleks terve ja tegus nagu üks pikaealine kreetalane! 

Pea meeles, et temperatuuril u. alla 13C kipub oliiviõli pisut hanguma, muutub teraliseks - see on eheduse üks tunnustest, et oliiviõli ei ole segatud rafineeritud õliga. Toasoojuses kaob teralisus kiiresti.

Hoia oliiviõli toatemperatuuril, vältides päikesevalgust. Nii säilivad kaua kõik väärtuslikud omadused.

 Mõnusat maitsmist. Ole terve!

  • Kreeta fänn ja lõhnakoolitaja suundus imelisele lõhnarännakule ja tegi sellest inspireeriva ülevaate. Loe lähemalt SIIT


  Vassilakis oliiviõlid on sertifitseeritud:
BIO HELLAS sertifikaat
micron2 - toiduohutuse ülemaailmne standard
QUALITY SAFETY - esimese külmpressi oliiviõlide tootmine ja pakkimine pudelitesse ja metallpurkidesse
TUV AUSTRIA HELLAS kvaliteedistandard EN ISO 22000:2005
TUV AUSTRIA HELLAS kvaliteedistandard EN ISO 9001:2008

Hingega tehtud oliiviõli on vallutanud südameid juba 26 riigis ja lõpuks on jõudnud ka Eestisse!  
NB! Kiire 1-3 tööpäeva tarne üle Eesti. Oma tellimusele saab järele tulla Viimsisse.
Vassilakis oliiviõlid on esindatud, Tallinna/Tartu Kaubamajas, Stockmann KaubamajasViimsi Lihapoes.