Kreeta energia, mis toimub Sinu heaks

kreeta energia
Minu tunnetuse järgi on Kreeta alati olnud võimas väepaik ning olen seda teemat pikalt uurinud. Kuid üks asi on kirja pandud teadmised, teine - tunnetamine päris elus.
Olen avastanud, et Kreeta loodus (eriti meri ja oliivisalud) on võimas ressurss, mille abil võib heaolu parandada - mitte ainult füüsiliselt seal viibides, vaid kasutades unikaalseid riistu, mida olen omandanud. Nii mere kui ka oliivisalude (ja mitte ainult) energia abil konkreetse päringu või küsimusega tegeleda (mina ei pea päringu sisu teadma); saab käivitada protsesse, mis toimivad rakutasandil ja mille tulemusena toimuvad täpselt sellised muutused, mida inimene on valmis oma ellu mahutama. Igaühel toimib see erinevalt ja mingeid šabloone ega piire siin pole. Samuti pole ka garantiid, et x aja pärast näeb x tulemusi. Elu ise paneb kõik paika, kui seda täielikult usaldada. Selles aga, et energiapraktika toimib, pole mul enam ühtegi kahtlust.

Kokkupuude Kreeta looduse võimsa energiaga on püha ja unustamatu elamus. Kui see kõnetab sind ja soovid minuga koos seda päikeseloojangu ajal keset Egeuse merd kogeda, oled teretulnud.

Kord nädalas toimub õhtune 2,5-tunnine meresõit purjekaga, mis väljub Hersonissose sadamast. Maksimaalne osalejate arv: 9. Algus kl 18.

Mida me teeme?

• Saame tuttavaks.
• Meditatsiooni, mis tagastab tähelepanu maksimaalselt endasse, kehasse.
• Jagan muljeid, kogemusi, nippe... kõike, mis tuleb hetkes, mis puudutab Kreetat.
• Jagan, kuidas elan elu Kreetal läbi tunnetuste, kuidas imesid juhtub igal sammul (ilma liialdusteta).
• Tantsime, naeratame, pildistame, joome vahuveini päikeseloojangul keset Egeuse merd (puuvilju ja snäkke saab ka).
• Vastan teie küsimustele, suunan ja annan soovitusi.

Seda meresõitu on kõige mõistlikum teha puhkuse alguses, et sul oleks selge ettekujutus Kreetast, hunnik ideid ja, mis peamine, energiat seiklusteks ja avastusteks. Tule pardale oma päringuga (ei pea teistega jagama), mille paneme töösse läbi Kreeta looduse energia. Sellega ei saa kunagi liiga teha, sest tuumaks on tingimusteta armastuse vibratsioon.
Rohkem infot:
info@yllatavkreeta.ee või WhatsApp +306949646977

Kohtumiseni pardal!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

hooaja plaanid
Selle hooaja plaanid

Järgmine

meraki
Meraki

Jaga seda artiklit