Kokkame koos Kreetal!

kokkame kreetal
Seda hetke on nii kaua oodatud. Aastate jooksul on sellest palju küsitud. Et saaks Kreetal kokkamise meistriklassil osaleda ja pärast koos ise tehtud lõunat nautida.
27. mail kl 9:30 kokkame proua Annaga minoilise köögi roogasid. Minoiline kultuur õitses Kreetal üle 3500 a tagasi ja õnneks tunnen aastaid inimest, kes hea meelega tutvustab meile sel hooajal kreetalaste esivanemate kööki parimal kujul.

Kokkamistund on mõeldud 8 inimesele, sest see on autentne ja eksklusiivne üritus ja parim on seda läbi viia väikeses seltskonnas. Meistriklass + lõuna kestavad 3,5 tundi ning seejärel maitseme kohalikke oliiviõlisid ja teeme jalutuskäigu kaunis väepaigas. Peale selle, jagan hea meelega nippe ja ideid, mida Kreetal teha, mida maitsta ja mida kaasa osta. Küsida võib kõike! Üritus toimub kreeka keeles otsetõlkega eesti keelde.

Algul joome traditsioonilist taimeteed ja saame tuttavaks.

Mida kokkame?
• Pita (traditsiooniline lameleib)
• Panospermia (roog eri kaunviljadest ürtide ka meega)
• Kanaliha Kreeta maitsetaimedega
• Roheline salat aedviljadest maitseainete ja seemnete-pähklitega
• Pitakia juustu ja meega

Joome kohalikku veini ja muljetame!


Kokkamise meistriklass toimub Karteros'is, Heraklioni lähedal. On olemas transfeeri võimalus Stalidast, Hersonissosest ja lähedal asuvatest punktidest. Kui sul on rendiauto, saadan Google koordinaadid ja kohtume parklas (parkimine tasuta).

Palun pane valmis oma soovid, mida tahaksid Kreetal kogeda, ja küsimused. Vastan hea meelega.

Osalustasu ilma transfeerita 60€ / inimene, olenemata vanusest. Hinnas: kokkamistund ja lõuna, vein ja joogivesi, oliiviõlide degustatsioon, infotund sinu emakeeles.

Saada palun osalemissoov meilie info@yllatavkreeta.ee

Kohtumiseni kokkamistunnis!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

eat greek feel greek
Heast maitsest ei piisa.. Nauding on sama tähtis!

Järgmine

gurmaanid
Kreeta on gurmaanide paradiis

Jaga seda artiklit