Üllatav oktoober

kreetalane
Turismihooaeg on läbi saamas. Kohalikud rõõmustavad, et varsti saab puhata - kes hakkab pere saludes oliive korjama, kes läheb välismaale reisima, kes alustab õpinguid... Igaühel on omad plaanid, unistused...
Hetkel aga hingame sügavalt välja. Et tappev kuumus on möödas, et turiste on vähem. Mis tähendab seda, et iga saabuja saab rohkem tähelepanu.

Kui sa veel ei tea, mida tähendab tähelepanu kreetalaste poolt... O la laaa! Siirad naeratused, vimkaga naljad, kreetalik kätega vehkimine. Ütleks nii, et see on lausa omaette teraapia, mida võib kutsuda κρητοθεραπία'ks!

Hotellides, millega rõõmsalt koostööd teeme, ootab alati mõni särasilmne inimene, kellega on meil soe ja südamlik kontakt.

Muhe hotellijuht härra Pavlos Hersonissos Maris Hotel 'es ei käi tähtsa näoga ringi, vaid suhtleb külalistega öeldes "Kaliméra!" ning on alati abivalmis.

Suhtlemine receptioni Mariaga Porto Village Hotel hotellis teeb alati tuju paremaks. Meil on temaga palju ühist, mõlemad fänname Kreeta külakeste autentsust.

Sümpaatne Kostas Alexander Beach Hotel & Village hotellist on nii oma koha peal, et ei kujutakski seal teist inimest ette. Kutsus mind eile lõunale, aga kahjuks polnud mul aega. Teinekord kindlasti, sest söögid on seal nii maitsvad ning pakutakse suures valikus palasid just kreeta köögist!

Särasilmne Ioulia on Infinity Blue Boutique Hotel and Spa hotelli haldjas - ära häbene tema poole pöörduda! 10 aasta jooksul, mil ta on eri hotellides guest relations ametikohal olnud, on see tema sõnul parim hotell, kus omanik on "hing ja keha" (psihí ke sóma), mis kreeka keeles tähendab, et see inimene teeb kõik ja isegi rohkem, et külalistel oleks seal hea olla.

Härra Chronis'el (sõnast 'hrónos' ehk 'aeg') Cretan Malia Park hotellist on sinu jaoks alati aega. Tema armastab oma töökohta kogu hingega ja, ausalt öeldes, ma natuke kadestan teda, sest see hotell tõeline paradiis!

Kui ma toredaid kreetalasi edasi loetleks, kestaks see aastaid. Lihtsalt tahtsin öelda, et kui sa päikesesaarele hooaja lõpu poole jõuad, saad end laadida mitte ainult päikese, soojuse, vitamiinide ja muljetega, vaid millegi enamaga, mida annab suhtlus kreetalastega. See miski jääb kauaks hinge!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

koolivaheaaeg kreetal
Sügiskoolivaheaeg Kreetal

Järgmine

toiduaine
Toiduaine, millest ükski kreetalane ei loobuks kunagi

Jaga seda artiklit