Mis sagedusel vibreerib Kreeta?

kreeta vibratsioonid
Minu sisetunne viis mind mõned aastad tagasi energiate teemasse.
Loomulikult tunnen endiselt huvi Kreeta ajaloo ja muu vastu, mida annab kirjeldada. Aga minu fookus on hetkel energiatel, sagedustel. Sest mõni aeg tagasi hakkas Kreeta lahkelt võtmeid jagama. Läbi nende võtmete ja tänu päikesesaare loodusele on mul iga päev võimalus sukelduda maailma, millest Google ei räägi.

Toon mõned näited, et see ei tunduks kosmosejutuna.

Mida tugevamaks muutub mu side Kreeta loodusega, seda suurem on soov seda sügavamalt tundma õppida. Ja "juhuslikult" viib mind elu kokku inimestega, kes jagavad erakordseid teadmisi ja kogemusi.

Näiteks tutvusin ühe prouaga, kes viib läbi Minoilise aroomiteraapia rituaale. See pole klassikaline aroomiteraapia, millest teab enamik, vaid hoopis midagi muud. Sinna on kaasatud loovus, hinge avamine ja loomulikult Kreeta taimede aroomid.

Üks teine proua jutustas oma sõbrast, kes elab muinasjutuliselt kaunis kohas ja räägib mesilastega, teeb neile iga päev pai, ja igal mesilasel on oma nimi.

Minu hea tuttav, soomlanna Jenni, jutustas Kreetale kolinud iisraellasest, kes tegeleb mahepõllundusega ja on uurinud oliivipuu teemat nii sügavalt, et infosse on lihtsalt raske uskuda.

Neid näiteid on kuhjaga. Aga kuhu ma selle jutuga jõuda tahtsin? Sagedusteni...

Võib plaani järgi ringi sõita ja palju põnevat näha, aga et päris Kreetat kogeda - selleks tuleb tundmatutesse kogemustesse sukelduda. Ja see on ok, kui sellised asjad ei huvita kõiki. Mind huvitavad nad sellepärast, et tean: Kreeta on palju palju sügavam kui ma arvata oskan. Mida suurem loomulik uudishimu, seda rohkem tekib võimalusi Kreeta mitmekihilisusega tutvuda. Ja sagedustega, mida ma ei oska hertsides mõõta.

Minu tunnetuse järgi vibreerivad oliivipuu, imetaim Dictamus ja Dikti mäed tingimusteta armastuse sagedusel. Liibüa meri, Lefka Ori, Psiloritis - ühtsuse sagedusel. Egeuse meri - tänulikkuse sagedusel. Asterousia Ori - puhta õndsuse sagedusel.

Selleks, et kohta tunda, ei pea alati mõistust teadmistega üle koormama. Vahel on mõnus vooluga kaasa minna ja vaadata, mida põnevat elu toob

Nii ma teengi.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

kreeta
Milline Kreeta ootab Sind?

Järgmine

Kreetal tundsin ennast ära
Äratundmisrõõm

Jaga seda artiklit