Meid kõiki ühendab üks vajadus - tunda end elusana

kreeta tee
Meid kõiki ühendab üks vajadus - tunda end elusana. Olenemata vanusest, rahvusest, staatustest, elukohast. Igal hommikul kui ärkame, vajame energiat, et seda jätkuks terveks päevaks ja tuleks muudkui juurde.
Nii ka igal elusolendil siin planeedil. Kui loom või taim tunneb end elavana, saab ta kasvada ja täita iga oma rakku vee, hapniku ja jõuga. Ühesõnaga, eluga.

Mõelda vaid - üle 4,6 miljardi aasta tagasi moodustatud maakeral, mis oli loodud sinu, minu ja meie kõigi jaoks, polnud elu tekkimiseks võimalusi. 3,8 miljardit aastat tagasi sündis meie ühises kodus esimene elu. Mingi hetk tekkisid taimed - igas maailmanurgas erinevad. Meile kõigile - mitte ainult silmarõõmuks, vaid energia ammutamiseks.

Meie esivanemad elasid loodusega kooskõlas ja kasutasid iga taime tänulikkuse ja armastusega, teades ja tundes, mida head üks või teine taim tervisele annab. Meie aga oleme põlvkond, mis otsib ravimeid pigem arstidelt kui loodusest. Kuigi teadus on jõudnud kaugele, pole näha, et inimestel tekiks elujõudu juurde.

Siiski on neid, kes ka tänapäeval elavad kooskõlas loodusega - Eestis, Ameerikas, Urugvais... kus iganes. Ka Kreeta pole erand.

Meiesuguseid võib olla vähe, aga meie kätes on imeline võimalus kinkida endale ja lähedastele elujõudu loodusest, läbi taimede.

Jagan sinuga mõnede oma lemmiktaimede nimetusi. Nende aroomid on minu igapäevase elu loomulik osa. Ütlen ausalt, et elujõudu on mul juhhuuu kui palju - et iga uut päeva rõõmsalt tervitada ja hilisõhtuni reipalt toimetada.

Minu energiashotid koosnevad järgmistest Kreeta taimedest, mis on saadaval ka Eestis yllatavkreeta.ee e-poes:

Salvei
(Terve hormoonivahetus)
Mägitee
(Rahustav ja tõhusalt puhastav)
Dictamus
(Võimas immuunsuse tugevdaja, kasvab eksklusiivselt Kreeta saarel)
Kaljuroos
(Euroopa taimede hulgas kõrgeima polüfenoolide sisaldusega, 6x rohkem kui rohelises tees)
Sidruni verbena
(Tugevad närvid ja hea seedimine)

Nendest lehtedest/õitest tehtud taimeteede joomine on nagu püha rituaal - parim kingitus kehale!

Usun, et kui loodus on andnud nii palju küllust, on seda inimesel vaja.

Kuidas on sinul lood elujõuga?

Milline taimeteedest on sinu lemmik?

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

kreeta elu
Armastusega valikud

Järgmine

kreeta taimeteed
Maailmas tunnustatud Kreeta taimeteed

Jaga seda artiklit