Kreeta on teemant!

Kreeta Albina
Usun sellesse kogu südamest. Teemant, mille tuumas on peidus magnet, mis sind saarele tagasi tõmbab..
Kuid selleks, et tuumani jõuda, kulus mul aastaid. See on olnud teekond, täis uskumatuid avastusi, südantsoojendavaid kohtumisi ning elu rikastavaid kogemusi.
Tervitan vanu ja uusi "Üllatav Kreeta" blogi jälgijaid! Olen sinu kaasmaalane Albina. Kolisin päikesesaarele aastal 2007. Siis veel ei teadnud, kuivõrd soojaks ja armastuserohkeks minu suhe Kreetaga välja kujuneb.

Päevast päeva olen siira uudishimuga seda saart õppima tundnud ning lõpuks võin öelda, et Kreeta avab sulle oma südame vaid siis, kui oled valmis. Siis, kui sul pole kahtlusi, et see lummav saar võib tuua sinu ellu hulgaliselt võrratuid hetki, rõõmupisaraid ja kirjeldamatuid emotsioone. Hingekosutav, mitmekülgne ja südantsoojendav - selline on Kreeta, mida armastan. Looduse vägi, rikkalik ajalugu, kohalike siiras külalislahkus ja imemaitsev toit teevad Kreeka suurimast saarest särava teemandi.
Just seda kaunist, täies hiilguses ja säras, autentset Kreetat soovingi Sulle tutvustada. Läbi blogi, mida olen pidanud 7 aastat. Läbi igapäevaste story'de ja loomulikult meie suhtluses.

Soovin, et Kreeta, millega lõpuks tutvud, üllataks ja inspireeriks, rikastaks ja hellitaks Sind.

Kutsun Sind avastama päikesesaart koos minuga. Alates 13. maist toimuvad laupäeviti otselennud Tallinnast Heraklioni. Oma reisipäringu saad teele panna siin: 
yllatavkreeta.ee/kreetalepuhkama

Kohtumiseni Zeusi sünnimaal!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

mikskreeta
Miks just Kreeta?

Järgmine

fuudish
Fuudish soovitab

Jaga seda artiklit