Kreeta kiisu on pardal!

kreetakass
...just neid rõõmusõnu oli Xenia Joost minult kannatlikult oodanud ja just sellest olen tahtnud talle teavitada alates hetkest...
...mil algas operatsioon "Kreeta kiisu transportimine Eestisse".
Usun, et nii mõnelgi teist on päikesesaarel puhates tekkinud eriline side kohalike kassidega. Need on ju sellised võlurid, et poevad täiega südamesse ja ükskõikseks ei jäta kedagi.

Nii juhtus ka Xeniaga, kes ise ütleb, et hoopis kassipoeg adopteeris neid kui nad olid augustis Kreetal puhkamas. Vaatamata sellele, et Xenia uuris kõikvõimalikke viise, et kiisu Eestisse transportida, jäi loomake siiski Chania kanti, kus kuu aega hoolitses tema eest veterinaar Christos ning tegi kõik vajalikud vaktsiinid, vormistas paberid, et kiisu esimesel võimalusel Tallinna lennata saaks.

Kui ma Xenialt kirja sain, tekkis suur soov aidata. Olin ju kunagi ise samas olukorras. Aastal 2010, kui elasin mõnda aega Lõuna-Prantsusmaal, ilmus mu ellu imearmas kiisu, keda ma sealt lahkudes lihtsalt poleks saanud maha jätta.

Kassiarmastaja nagu ma olen, kellel on Eestis üks kiisu ja siin Kreetal lausa neli, ei rahunenud ma maha enne kui leidsin võimaluse Nuustiku Tallinna lennutada.

Loomaarst Christos toimetas Nuustiku ilusti Chaniast Heraklioni lennujaama ja meie saatsime armsa loomakese check-in'ini, et veenduda, et ta pardale saab.

Nüüd on Nuusu õnnelikult Eestis, heades kätes armastavas kodus. Tükike Kreetat kodumaal. Olgu Tallinnas külmem kui päikesesaarel, kuid terve pere siiras tähelepanu on kindlasti midagi paremat kui siin Kreetal kodutu olla.

Täname kõiki osapooli, kes sellest põnevast ettevõtmisest osa võtsid: Join UP Eesti, Reisiexpress, Christos ja Goldair Handling.

Soovime Xenia perele palju rõõmsaid hetki päikesesaare kiisuga!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

kreeta akvaarium
Kreeka suurim akvaarium

Järgmine

koolivaheaaeg kreetal
Sügiskoolivaheaeg Kreetal

Jaga seda artiklit