12 Vana-Kreeka jumala saladust

kreeka jumalanna
Pühad peetud ja 2023 on juba käes. Uuel aastal uue hooga, eks? Kindlasti on paljud seadnud eesmärgid, panid kirja uue aasta lubadused ning nii mõnigi on hakanud uue energiaga unistuste täitmiseks julgeid samme tegema.
Jagan Sinuga ühte saladust. Kas uskuda sellesse või mitte, on Sinu asi. Paneme kõrva taha ja igaüks otsustab ise, mida selle teadmisega peale hakata.

Vanasti usuti, et uue aasta esimesed 12 päeva on kõige tähtsamad. Need päevad loovad vundamendi terveks aastaks. Iga päev vastab kalendrikuule: näiteks, sellest, kuidas Sa ennast 1. jaanuaril tunned, mis mõtteid mõtled, kuidas endasse ja teistesse suhtud, sõltub see, kuidas möödub terve jaanuarikuu. Teine jaanuar = veebruarikuu jne.

Räägitakse, et see uskumus on tulnud Vana-Kreeka jumalatelt. Neid oli ju 12.

Mis valikuid me teeme, kuidas ennast sisemiselt tunneme, kuidas tervise eest hoolitseme, kuidas teistega suhtleme, kuidas aega veedame... Tähtis on kõik - nii sisemine kui väline, nii vaimne kui füüsiline.

Täna on 3. jaanuar ehk loome aluse märtsikuuks. Mina lähen lastega loodusesse liikuma, vaateid nautima ja mägedeõhku hingama.

Olgu Sinu jaanuari 12 päeva täpselt sellised nagu Sa sooviks, et aasta välja kujuneks! Mina omalt poolt saadan Sulle läbi blogi päikest, autentseid maitseid ja lummavaid aroome. Soovin, et oleksid terve ja õnnelik.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

aasta2023
Tere 2023!

Järgmine

koolieelikuga Kreetale
Koolieelikuga Kreetale

Jaga seda artiklit