Näeme turiste juba kuu aja pärast

turistid kuu aja pärast
Üle 5 kuu karantiinis, ilma võimaluseta vabalt saarel ringi liikuda... Kohvikutes-restoranides käimine ununenud, poodides ostlemine on keeruline, lapsed e-õppel.. 

Oleme sellega nii ära harjunud, et nüüd tundub turismihooaja lähenemine pigem kui ulmefilmina kui tegelikkusena.

Kas päriselt? Kas tõesti juba kuu aja pärast näeb Kreetal turiste? Kas meie ise saame vabalt näiteks Rethymnosse minna? Ilma sms'ideta. Tahaks uskuda...

Aeg-ajalt saabuvad minu postkasti kirjad eri küsimustega, aga mida oskan ma sellises olukorras soovitada kui pole kursis, kus mis ja millal lahti on? Muidu aitaks puhkuse planeerimisega nii palju kui saaks.

Kas keegi, kes seda postitust loeb, planeerib puhkust Kreetal? Mis tunne on? Loodan, et vaatamata uuele korrale õnnestub igal reisijal päikesesaarel täisväärtuslikult puhata. Meri, rannad, päike, kreetalaste legendaarne külalislahkus ja imeline köök, arheoloogilised ja muud vaatamisväärsused, veiniistandused ja oliivisalud... kõik on ju sama, ja ootab avastamist! 

Kommentaarid 2

Kalle 24. aprill 2021
Meil plaan neljakesi 31 juuli tulla Ammoudarasse,hotell ka välja valitud.Loodame et selleks ajaks kõik normaalne
Ly 15. aprill 2021
Meie oleme perega tulemas 22.05 , põidlad pihus, et saame sel aastal ikka tulla ja nautida. Oleme seda reisi juba kaks korda edaasi lükanud ja kui Kreetat ka seekord ei avata,siis lähme lihtsalt sinna,kuhu saab.. peaasi,et sooja ja puhkama.
Email again:

Eelmine

Me kõik oskame kreeka keelt

Järgmine

kreeka stiilis köök
Kreeka on alati hinges

Jaga seda artiklit