Tooted oliivipuust

Сортировать:
Поиск:
oliivipuit
Сервировочное сердечко из оливы
€18.30
UUS!
Miks oliivipuu?

Minu suhe oliivipuuga ei alanud kohe peale Kreetale kolimist. Oliivisalud on mind muidugi ümbritsenud, aga tutvumine selle võimsa puuga algas palju hiljem.

See on olnud kaunis, mitmekülgne teekond, täis emotsioone ja müstikat, mis kestab siiamaani. Kui palju on oliivipuus väge, armastust, soojust ja ilu - ei jätku sõnu, et seda kõike väljendada, kirjeldada, selgitada. Jääb üle ainult tunnetada - seda ma teengi iga kord kui satun oliivisalusse. Sinna, kus aeg jääb seisma ja iga puu kõneleb... seal viibimine on nii võimas kogemus, et tihti tulevad pisarad silma. Rõõmust, armastusest, tänulikkusest. Iga kord uued, sügavad elamised.

Tean, et oliivipuu on mind oodanud aastaid, et ennast järk-järgult avada ning jagada minuga oma DNA-d, energiat ja soojust, mida tunneb iga laps ema kõhus. Jah, oliivipuul on naiselik energia ja võimas side Emake Maaga läbi juurte ja terve maailmaga läbi lehtede ja viljade.

Kreetal on oliivipuid, mis on üle 3000 a vanad ning kannavad vilja ka tänapäeval. Minu jaoks on see suur ime siin planeedil, ja ma ei väsi imetlemast! Eriti meeldib mulle oliivipuid kallistada ja kätega tunnetada - seda ei anna millegi muuga võrrelda, seda peab lihtsalt kogema.

Just sel põhjusel otsustasime lisada Üllatav Kreeta tootevalikusse oliivipuidust esemed, mis tooks su koju Kreeta hõngu ja päikeseenergiat. Hetkel on valikus südamekujuline serveerimistaldrik, ying-yang küünlaalus ja lõikelaud. Kõik sobivad suurepäraselt kingituseks - praktiline, eksklusiivne ja käsitsi tehtud!

Cretan Olive Wood on pereettevõte, kus puiudmeistrid loovad kordumatute mustritega esemeid, jätkates esivanemate traditsioone ja rikastades meie kodusid kaunite asjadega. Et silmad puhkaks ja süda rõõmustaks!